Wpis z mikrobloga

matka ma do mnie pretensje że codziennie chodzę w innej koszuli, że przecież mogłabym 2 albo 3 dni pochodzić w tej samej a nie wrzucać do prania po 1 dniu

#damskiprzegryw
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
nie przeszkadza ci chodzenie latem w przepoconych koszulkach?


@notakjakbytotalnie_: nigdy w życiu nie miałam plamy z potu na koszulce, to głównie problem facetów bo za pocenie się odpowiadają androgeny

ale mimo to lubię świeże ubrania
  • Odpowiedz
@hajsiwo33: Dziękuję. Odsyłam jeszcze do memów fan vs enjoyer, żeby w pełni docenić geniusz zawarty w nicku.

To nie był mój wybór, co opisuje post. Możesz dopisać do listy wychodzenia z "przegrywu" (bo damskiego) żeby dbać o czystość swoją i otoczenia. No, ale każdy ma swoją hierarchię wartości. Jakbym chciał związek przykładowo to bym robił tak, żeby zwiększać swoje szanse.

Aczkolwiek Ty to już babcia to faktycznie źle to wygląda
  • Odpowiedz