Wpis z mikrobloga

Na tagu #koniecmistrzostw odbywają się mistrzostwach najgorszych trenerów reprezentacji Polski w piłce nożnej w XXIw.

Pora na pojedynek o 3 miejsce na podium

Zibi TOP Boniek vs Felipe Santos

Finał odbędzie się również dzisiaj, a zmierzą się w nim jak na razie niepokonani w turnieju Czesław Michniewicz oraz Michał Probierz.

Wszystkie ankiety dostępne są pod tagiem #koniecmistrzostw

Lajkujcie, komentujcie zostawcie dzwoneczek oraz suba.

#mecz #pilkanozna #reprezentacja #heheszki #koniecmistrzostw #pytanie #polska
bar125 - Na tagu #koniecmistrzostw odbywają się mistrzostwach najgorszych trenerów re...

źródło: o 3 miejsce

Pobierz

Kto według twojej opinii był gorszym wyborem na selekcjonera reprezentacji Polski?

  • Zbigniew Boniek 30.9% (47)
  • Fernando Santos 69.1% (105)

Oddanych głosów: 152

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach