Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bar125: Santos to jest chyba największy szkodnik wystarczy zobaczyć co zrobił z repka Azerów pisane przez zero nie wiem po co ktoś w ogóle chciałby takiego trenera u siebie chłop co ma na wszystko wywalone
  • Odpowiedz
@Jednorenki_Bandyta: teraz tak ale to Santos był i nadal jest generatorem genu przegrywa a to czy jeden czy drugi balonik zawsze pompowany by dostać w------l od cieniasów dla których to jest pierwsze zwycięstwo od dawna - Szkocja, Mołdawia, Słowacja, Finlandia, itd.
  • Odpowiedz