Wpis z mikrobloga

#mecz
Jako ze kibicuje Finlandii to naprawdę się denerwuje gdy zalewski ma piłkę

Widać ze polska mysl szkoleniowa go nie zbeszczescila
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach