bar125 bar125 10.06.2025, 16:34:06 2 + Na tagu #koniecmistrzostw odbywają się mistrzostwach najgorszych trenerów reprezentacji Polski w piłce nożnej w XXIw.Aktualnie trwają ćwierćfinały, które wyłonią półfinalistów. Proszę o oddanie swojego głosu, gdyż każdy głos sie liczy.Oto pary ćwierćfinałowe oraz linki do głosowania:Czesław Michniewicz - Waldemar FornalikJerzy Brzęczek - Zbigniew BoniekFranciszek Smuda - Michał ProbierzPaulo Sousa - Fernando SantosLajkujcie, komentujcie zostawcie dzwoneczek oraz suba.#mecz #pilkanozna #reprezentacja #heheszki #koniecmistrzostw źródło: 1 Pobierz
smialson smialson 10.06.2025, 16:38:38 via Wykop 1 + @bar125: Na podium powinini być Probierz, Boniek i Santos.
SpongeBobertKanciastoRenki SpongeBobertKanciastoRenki 10.06.2025, 16:42:11 via Wykop 1 + @bar125: Fornalik w TOP 3 za to że się na MŚ nie zakwalifikowaliśmy
czahrolek98 czahrolek98 10.06.2025, 16:46:07 via Wykop 1 + Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść
Aktualnie trwają ćwierćfinały, które wyłonią półfinalistów. Proszę o oddanie swojego głosu, gdyż każdy głos sie liczy.
Oto pary ćwierćfinałowe oraz linki do głosowania:
Czesław Michniewicz - Waldemar Fornalik
Jerzy Brzęczek - Zbigniew Boniek
Franciszek Smuda - Michał Probierz
Paulo Sousa - Fernando Santos
Lajkujcie, komentujcie zostawcie dzwoneczek oraz suba.
#mecz #pilkanozna #reprezentacja #heheszki #koniecmistrzostw
źródło: 1
Pobierz