Wpis z mikrobloga

Na tagu #koniecmistrzostw odbywają się mistrzostwach najgorszych trenerów reprezentacji Polski w piłce nożnej w XXIw.

Aktualnie trwają ćwierćfinały, które wyłonią półfinalistów. Proszę o oddanie swojego głosu, gdyż każdy głos sie liczy.

Oto pary ćwierćfinałowe oraz linki do głosowania:
Czesław Michniewicz - Waldemar Fornalik
Jerzy Brzęczek - Zbigniew Boniek
Franciszek Smuda - Michał Probierz
Paulo Sousa - Fernando Santos


Lajkujcie, komentujcie zostawcie dzwoneczek oraz suba.

#mecz #pilkanozna #reprezentacja #heheszki #koniecmistrzostw
bar125 - Na tagu #koniecmistrzostw odbywają się mistrzostwach najgorszych trenerów re...

źródło: 1

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach