Wpis z mikrobloga

Na tagu #koniecmistrzostw odbywają się mistrzostwach najgorszych trenerów reprezentacji Polski w piłce nożnej w XXIw.

Pora na ćwierćfinały czyli wielkie starcia gigantów!!

W trzecim ćwierćfinale wielkie starcie portugalskiej myśli szkoleniowej:
- Siwy Bajerant
- Felipe Santos

Proszę o oddanie głosu również w pozosałych pojedynkach ćwierćfinałowych. Wszystkie ankiety dostępne są pod tagiem #koniecmistrzostw

Lajkujcie, komentujcie zostawcie dzwoneczek oraz suba.

#mecz #pilkanozna #reprezentacja #heheszki #koniecmistrzostw
bar125 - Na tagu #koniecmistrzostw odbywają się mistrzostwach najgorszych trenerów re...

źródło: image

Pobierz

Kto w twojej opnii był gorszym wyborem na stanowisko selekcjonera reprezentacji Polski?

  • Paulo Sousa 15.9% (37)
  • Fernando Santos 84.1% (195)

Oddanych głosów: 232

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bar125: o kuzwa jak narazie objawilo sie, ze wsrod nas jest az 17 debili co zaglosowalo na Souse, co jest z Wami ludzie nie tak jak tu mozna zaglosowac na Souse majac do wyboru Santosa xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz