Wpis z mikrobloga

Na tagu #koniecmistrzostw odbywają się mistrzostwach najgorszych trenerów reprezentacji Polski w piłce nożnej w XXIw.

To już dziś, za chwile rozpocząną się wielkie ćwierćfinały i poznamy półfinalistów turnieju.

Oto pary ćwierćfinałowe:
Czesław Michniewicz - Waldemar Fornalik
Jerzy Brzęczek - Zbigniew Boniek
Franciszek Smuda - Michał Probierz
Paulo Sousa - Fernando Santos


Proszę o lajkowanie dla zasięgów.

#mecz #pilkanozna #reprezentacja #heheszki #koniecmistrzostw
bar125 - Na tagu #koniecmistrzostw odbywają się mistrzostwach najgorszych trenerów re...

źródło: 1

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach