Wpis z mikrobloga

@markier załamanym współtowarzyszom niedoli przypominam, że w przeciwnym wypadku ten fotel objąłby sasin Czarnecki albo w najlepszym wypadku jakiś Kaleta. W przypadku koalicji może berkovitz. Jest źle a alternatywa nie jest lepsza
  • Odpowiedz
@matti-nn: a czy op @Eptu napisał, że ma wrócić PiS? Darmozjady i nieudacznicy do wywalenia na zbity pysk, wojna na Ukrainie i Palestynie pokazuje w co teraz warto inwestować i jak się walczy w obecnych czasach.

Nie potrzebujemy takich sprzedajnych polityków jak Paszyk...
  • Odpowiedz
@Erwos: no nie żyjemy na Marsie tylko w Polsce, gdzie jedyna realną alternatywą są rządy Pis, być może w koalicji. Jak nie jesteś dzieckiem to przyjmujesz rzeczywistosc jaka jest, a nie się z nią kłócisz.
  • Odpowiedz