Wpis z mikrobloga

Na tagu #koniecmistrzostw odbywają się mistrzostwach najgorszych trenerów reprezentacji Polski w piłce nożnej w XXIw.

Oto wyniki fazy grupowej, którą można uznać za rozstrzygniętą.

Oto pary ćwierćfinałowe:

Czesław Michniewicz - Waldemar Fornalik
Jerzy Brzęczek - Zbigniew Boniek
Franciszek Smuda - Michał Probierz
Paulo Sousa - Fernando Santos


Już dziś wielkie starcia ćwierćinałowe.

Proszę o lajkowanie dla zasięgów.

#mecz #pilkanozna #reprezentacja #heheszki #koniecmistrzostw
bar125 - Na tagu #koniecmistrzostw odbywają się mistrzostwach najgorszych trenerów re...

źródło: faza grupowa

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mocne pary! Smuda z Probierzem to trochę przedwczesny finał, chociaż widzę czarnego konia w Bońku!
  • Odpowiedz