Wpis z mikrobloga

Czy to możliwe, że bierze mnie przeziębienie, a praktycznie nie miałem od kilku dni kontaktu z ludźmi?
Zaczęło mnie boleć gardło i trochę kicham, ale przez kilka dni byłem na home office. Zastanawiam się czy to może być kwestia klimatyzacji w aucie bo dużo jeździłem z klimą, a nie czyściłem jej od 3 lat?

#przeziebienie #choroby
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach