Wpis z mikrobloga

Hej, w sumie sporo nie było mnie na wykopie już, mimo długiego stażu tutaj. Przychodzę tutaj z dużą prośbą, piszę pracę magisterską i potrzebuję wypełnienia ankiety/kwestionariusza, jeśli:

- masz od 19 do 29 lat
- zmagasz się z OCD (nerwica natręctw/zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne) (zdiagnozowanym przez specjalistę lub po prostu czujesz, że masz OCD)
to bardzo, bardzo proszę Cię o wypełnienie tej ankiety:
https://forms.gle/71dT7xFQxuZNietf7
(to link do Google Forms)

Tworzę pracę magisterską pt. „Nasilenie objawów OCD a uzależnienie od mediów społecznościowych wśród młodych dorosłych” i każda wypełniona ankieta to dla mnie ogromna pomoc 🙏

- Wypełnienie zajmie tylko 10–15 minut
- Kwestionariusz jest anonimowy
- Można go zrobić na telefonie

Jeśli znasz kogoś w tym wieku z OCD to dajcie znać tej osobie! Swoją drogą jeśli macie pomysł gdzie mógłbym ruszyć jeszcze z ankietą, aby zebrać wystarczającą ilość osób to dajcie znać bo na razie bieda totalna z tym :(

#ocd #psychiatria #nerwica #nerwicanatrectw #zaburzenialekowe #psychologia #zdrowie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach