Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ratlerek też uważam, że to koniec PiSu . Ludzie dowiedzieli się, że jest prawica poza PiSem. Cześć elektoratu weźmie Braun, cześć Mentzen a cześć - może 10-15 % zostanie u Jarosława. Teraz faktycznie tygrysek ma największe pole manewru, ale to tygrysek a nie tygrys, więc zostanie przy Tusku. Zobaczymy czy się sprawdzi za jakiś czas.
  • Odpowiedz