Wpis z mikrobloga

Sinner raczej to weźmie, ale ogólnie on po tej akcji dopingowej to grać tu nie powinien. Co jak co, ale taki Nadal i Djoko niby brali medicale ale nigdy nic im nie udowodnili, nawet "przypadkiem".

#tenis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach