Aktywne Wpisy

nocnica +15
W którym roku dostaliście/kupiliście swój pierwszy telefon komórkowy? :) Ja dostałam od rodziców jak szłam na studia, czyli w 2004. Siemens C-45 :D
#pytanie #kiciochpyta #ankieta #telefonkomorkowy
#pytanie #kiciochpyta #ankieta #telefonkomorkowy

sj410 +1293
Takietam z innego portalu.
źródło: 1000047100
Pobierz




#tenis
źródło: uid_fd0fbf4708834ec8823f614c18a50f70_width_1200_play_0_pos_0_gs_0_height_678_lois-boisson-fot-getty-images
Pobierz