Wpis z mikrobloga

@becvvv: Praca na etat, zero kosztów księgowości ( ͡º ͜ʖ͡º) Bo w sumie gówniany z Ciebie przedsiębiorca jak wystawiasz tylko jedną fakturę miesięcznie.
  • Odpowiedz
@becvvv: 1 vat (bardzo rzadko więcej), kilka kosztowych, wrzucone inne koszty (miejsce prowadzenia działalności itp.) też. Pity, zusy srusy i wakacje też. Poniżej 200/mc :P
  • Odpowiedz
pamietaj, ze w inFakt mozesz negocjowac stawke z ksiegowym. Jesli to ryczalt i niska ilosc faktur to troche powinienes zbic, ale ponizej 200 juz bez szans, nie te czasy. Jak chcesz za 250 netto moge Ci podeslac namiar na priv do mojej ( ͡° ͜ʖ ͡° )** inFakt
  • Odpowiedz