Wpis z mikrobloga

@yzjNtFddhAHiVeyTTHZLUwFC: spoko, Kaczyński po wyborach w 2023 powiedział, że teraz trzeba wygrać prezydenckie (a w mieli wtedy w---w społeczeństwa na nich, rozliczenia, odspawanie od władzy).

Wydawało się to niemożliwe, a wygrali.

Teraz wystarczy wygrać parlamentarne dla KO (tylko czy to możliwe z tym rządem? Nie sądzę)
  • Odpowiedz