Wpis z mikrobloga

  • 2
@TypowyBolek: koledzy próbowali i mówili, że fajne wyszło. Anon ogólnie ręke do roślin ma, cytryne mam wychodowaną z nasionka, ale kwiatków mi jeszcze nie pokazała i kto wie, czy w ogóle to zrobi :D A ostatnio z korytarza na klatce z-------m monstere w tragicznym stanie xD
  • Odpowiedz
@Lujdziarski jak miałem takie rośliny to mój kot strasznie lubił jeść te wiatrakowe liście które się obrywa jak są większe a koledze koty o-----y takie siewki co miały po dwa liście i było po uprawie.
  • Odpowiedz