Wpis z mikrobloga

Który obiektyw byście wybrali do Sony A7 III? Szukam czegoś co nada się na wyjazdy w góry, na wakacje i spacerowe plenery z rodziną. Mam Sigmę 24-70, ale wadzi mi jej rozmiar i waga przy takich zastosowaniach.

#fotografia #sonyalpha #obiektywy #tamron #sigma

Który obiektyw?

  • Tamron 28-75 F2.8 58.8% (10)
  • Tamron 20-40 F2.8 29.4% (5)
  • Sony 20-70 F4 11.8% (2)

Oddanych głosów: 17

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moim zdaniem, Tamron 28-75 VXD G2, bo zbiera całkiem dobre opinie, nawet myślałem o nim do mojego nikona Z, bo jest wersja i do Sony i do Nikona. Jeżeli myślisz o stałkach, to pomyśl może jeszcze o Viltroxie choćby 40mm 2.5 . Mały , lekki, a można było go wyrwać w niezłej cenie. A jakość obrazka naprawdę bardzo fajna. Ja go kupiłem w lutym na wyjazd do Tajlandii za 550 zł (nowy).
  • Odpowiedz