Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zalogowany_user Nie wygrałby. Radek ma trochę lepsze CV, ale to dalej kandydat tych lewackich elit, którzy chcą nam imigrantów ściągać i jeszcze Ukraińców. I tutaj zadziało coś innego, przez przeszłość Nawrockiego, wszystkiego media jak i ludzie mówili o nim. On dostał ogromną reklamę i nawet w ostatnim tygodniu kampanii, to był już tylko Nawrocki, o Trzaskowskim to nic nie uslyszaless, jedynie że gdzieś tam był i z ludźmi pogadał.
  • Odpowiedz