Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ag3nt: dokładnie, ja z Gdańska na trzaska a moja dziewczyna z Gdyni za pisem. jak to powiedziała, że nie głosuje na osobę, a na partię... szkoda słów, nie szło przekonać
  • Odpowiedz
@ag3nt Zrozumcie, że te wybory rozegrały się w dużej mierze na budowaniu polityki na antagonizmach. Tutaj nie było głosowania za, było głosowanie przeciwko, po jednej i drugiej stronie. Porównaj wyniki z pierwszej tury, z wynikami z drugiej, różnica to głosy „antyNawrocki” i „antyTrzaskowski”. KO mogła te wybory wygrać, wystawiając Sikorskiego, ale rozumiem że byli Trzaskowskiemu winni jedną pełną kampanię za te akcje z Kidawą pięć lat temu.
  • Odpowiedz