Wpis z mikrobloga

@120_Dni_Sodomy: I za KO-Czoskoskiego z jego kredytami 2% i finansowaniem przez deweloperów to bym niby zobaczył? XDDD

A benefitów to najwięcej dostałem 500+ przez jeden miesiąc za rządów PiSu i zniżkę studencką na komunikację miejską (z której rzadko korzystam, a za status studenta zapłaciłem ze swojej kieszeni 32 tys. złotych ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Innymi słowy nic nie stracę.
  • Odpowiedz