Wpis z mikrobloga

@setkadolarow wygląda na kaplicę. Dramat, oficjalnej apki nie da się używać. Tam nawet nie działa przenoszenie do komentarza z powiadomienia, a więc jedna z podstawowych funkcji. XD
  • Odpowiedz