Wpis z mikrobloga

  • 0
@Mirkoncjusz dobrze ze mam wypiek na 2 telefonie bo na nowym już zainstalowałem białkowy a jak chciałem na nowo wypiek zainstalować to już nie działa
  • Odpowiedz