Wpis z mikrobloga

@John_Edgar_Hoover: zapraszam na odwiedziny do poniemieckich miast i miasteczek Dolnego Śląska i Opolszczyzny. Najlepiej podczas jakiegoś urokliwego listopada albo stycznia ( ͡° ͜ʖ ͡°) dalej na południe się już chyba nie da
  • Odpowiedz