Wpis z mikrobloga

W związku z żenującym poziomem na jaki zszedł Wykop.pl, a głównie moje ukochane #tylkomirko (chodzi mi konkretnie o debilne obrazki i wpisy dotyczące generała Jaruzelskiego #jaruzelski) oraz spamem dotyczącym #knp i #korwin, chciałbym się odciąć i pożegnać z Wypokiem.

I wyjaśniam:

W temacie Jaruzelskiego uważam, że moja wiedza nie jest kompetentna do osądzania, ale z pewnością bym go nie krytykował tak jak większość mirko. A jak widzę te obrazki i głupie żarty na temat człowieka, który dziś zmarł, to odczuwam zajebistą żenadę.

W temacie Korwina i KNP - nie jestem za nimi, nie jestem przeciw. KNP jest mi obojętne, może jak pokażą jakąś klasę i faktyczny trud pracy to ich docenię i kiedyś zagłosuję ( #wybory ). Obecnie nie interesuje mnie mirko i główna w postaci strony propagandowej #jkm

Także, dziękuję wszystkim za wspólne mirkowanie i pozdrawiam wszystkich, z którymi dobrze się dogadywało.

Siema!

#emoquit #oswiadczenie #zegnam #tylkodzienny

PS: NIE O TAKIE MIRKO WALCZYŁEM.
  • 38
@nodikv: rozumiem Cię, mirko to jest #gunwo teraz mnie też nie śmieszy śmierć człowieka no ale każdy bawi sie na swoim poziomie ;)

dzisiaj przez pare godzin było naprawde fajnie a tak to jest spamowanie i rzyganie jednym tematem, głupie komentarze, #!$%@? wpisy, kłótnie z dupy, #!$%@? ;/

Cześć ; )

@nodikv: To już nawet nie chodzi o stan wojenny, ale o to, że jako głowa państwa nie zrobił NIC by wyciągnąć kraj z komunistycznego absurdu. Był głową państwa, które ograniczało wolność obywateli i nie przeszkadzało mu to dopóki, dopóty nie zabrakło pieniędzy by ten ustrój utrzymywać. Okrągły stół to nie był miły gest władz PZPR, a smutna konieczność, aby zachować władzę oddając ją.
@szerokikarq: Nie do końca się zgadzam, ale tak jak napisałem - nie uważam się kompetentny do takiej dyskusji. Niemniej to co piszą i wrzucają na temat człowieka, który dziś umarł na mirko - to żenada i zwykłe dziecinne buractwo.