Aktywne Wpisy

thorgoth +601
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

ChlopoRobotnik2137 +235
342 mile już za mną a 2313 przede mną. Powiem że mocno zostałem przeorany przez ostatnie dni. Nie spodziewałem się że ta trasa będzie szła przez tak wysokie góry ( najwyższy szczyt który zdobyłem to San Jancinto 3302 mnpm) , oraz że spanie na wysokości typu 2500 mnpm będzie normą . Wiedziałem, że szlak przechodzi się przez Sierra, ale myślałem że reszta to będzie łatwy i przyjemny trekking .Góry San Jancinto mocno
źródło: image_picker_F03B3B91-C0F3-4296-8C02-C7AF0BB229C1-49459-00000551824D4361
Pobierz





Czyli Montana z melodyjkami!
https://youtu.be/epfEcL4nKR0
#zegarki #zegarkiboners #watchnudes #prl #lata80 #lata80bylyzajebiste #lata80te #lata90 #lata90byly10lattemu #vintage #klasyki #nostalgia #wspomnienia #kiedystobylo #dziecinstwo #dziecinstwobaza #elektronika #naprawa #naprawaelektroniki #youtube #youtuberzy #hobby #inspiracje #handmade #chwalesie #atencja
źródło: temp_file.png2158093682884966740
PobierzNie wszystko jest warte nostalgii, raczej pamiętajmy to jako przestrogę, żeby własnym potomkom nie szykować takiego samego losu.
@wykopyrek: ten zegarek dzialal normalnie, to nie byla atrapa. Mial alarm stoper melodyjki, wiec wszystko to co w latach 80 mial zegarki.
To nie byla atrapa, tylko chinska podrobka casio.
@PurpleHaze: to jakby nazwać mikrofalę radio-budzikiem - pokazuje czas i ma fale radiowe
Po pierwsze nie podróba, a nawet nie chomage.
Po drugie schemat budowy nie odbiegał zaawansowaniem od niemieckich, ruskich, szwajcarskich elektroników z tamtych lat.
A koperta, no cóż, gownolit ale tak też robili swiss itp i tak lepiej niż plastik jak w dużej ilości casio