@sudosu-: Jako mały dzieciak jarałem się starym obozem, zbroją cienia ect. Po latach widzę najlepszy potencjał w obozie bractwa. Po pierwsze atmosfera w obozie jest lepsza. Nawet jak guru zadzierają nosa nikt nad nikim się nie znęca. Nowicjusze czilują podczas gdy kopacze harują w stresie, okradani przez strażników. W nowym obozie jest wolność, ale zawsze może ktoś dać ci w czapę. W obozie bractwa nie dość, że masz święty spokój,
@Smiec_ludzki: Ale porównaj los nowicjusza, do losu kopacza, który zbiera oklep od strażników, a kopiąc w starej kopalni i tak musi uważać na pełzacze, więc ta wolnośc od potworów w innych obozach to tak średnio
Wpis z mikrobloga
Skopiuj link
Skopiuj link