Wpis z mikrobloga

pisze to od siebie z chaty jak coś, podzielam twoją opinie xd


@Conquistador: ogólnie takie są zmiany społeczne na całym świecie, ale w pierwszej kolejności kluby upadają, ja do klubu tylko wchodzę dla muzyki jak ktoś gra kogo znam a później w---------m, ale powoli nawet tego mi się odechciewa
  • Odpowiedz