Aktywne Wpisy

kutokalipsa67 +36
K---a mać! No zobacz co k---a narobiliście!

źródło: 20bf7df042c0a8b746358b6343ed9be9df1c1cf96460cf392eea416811926dc6
Pobierz
Zaraz mam praktyczny na prawo jazdy xd dzisiaj sukcesem bedzie jak wyjadę z placu (ʘ‿ʘ)
Szanuję Pasuta za jedno. Obala on wszystkie mity związane z tym że dziewczyny wybierają chłopaków którzy są mili i jak nie możesz znaleźć dziewczyny to przez to że jesteś mizoginem i pewnie głosujesz na konfederację.
Jak widać bycie mega mizoginem nie powoduje że nie możesz znaleźć laski, a wręcz przeciwnie jak masz status jak Pasut to się za tobą ciągną miliony lasek
@spaceslayer666: sęk w tym, że takimi zostają już do śmierci xD
Poza tym coś się plączecie w tej kukowej narracji, to w końcu kobiety dojrzewają szybciej czy 18 to jeszcze mentalne dzieci?xD Klasyczne normickie wahadło.
Sugerowanie, że p0lki nawet w wieku 30 lat są mentalnie ukształtowane. xDDD Przecież przeciętna p0lka to coś pomiędzy dzieckiem, a mężczyzną. Młoda i jędrna dziewczyna 18 lat > kobieta 30 lat, a ty jedynie uprawiasz coping.
@Inc3l_z_Krosna: Dlatego on i jego podobni streamerzy są potrzebni, bo idealnie pokazują niedowiarkom jak funkcjonują p0lki. Taka julka może być skrajną lewaczką, weganką, psią mamą i tak dalej - ale nic to nie znaczy jeżeli