Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@EnzoMolinari mowie o wszystkim. Nie ugraniu niczego dla Polski, hipotetyczna pomoc wojskowa Ukrainie bo Trump tak kazal, wyjscie z UE, osmieszanie sie na spotkaniach mierzynarodowych. Nie manipuluj.
  • Odpowiedz
@why1sthat: this. Sytuacja wygląda tak ze masz dziecko, mało czasu na nic bo praca, obowiązki etc. Wieczoram odpalasz 20 minutowy film ksysia a tam codziennie lekka propaganda w stronę KO. A co ma platforma? Pińskiego szura? TVP? Xd
  • Odpowiedz
  • 5
@EnzoMolinari administracja usa bedzie rozmawiac z kazdym kto zostanke wybrany, jesli myslisz ze jest inaczej to pokazujesz swoja wiedze geopolityczna. Ps to samo USA ktore odwraca sie od europy, tak? Krytycznie wypowiqda sie o UE i pomocy w wojnie dla rosji, ale pomoze Polsce bo Batyr mial zdjecie z trumpem
  • Odpowiedz
@why1sthat myślę, że śmiało można stwierdzić, że nie ma innego medium w Polsce o takim zasięgu, które by zrobiło równie dobrą kampanię Batyrowi jak Kanał Ziobro ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz