Wpis z mikrobloga

#damskiprzegryw chcialem tylko przypomniec, ze damski przegryw nigdy nie bedzie istnial, bedac najbrzydsza kobieta na swiecie i tak znajdziesz setki partnerow xd
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bobsley33: Przegryw to stan umysłu, co wyraźnie widać po wykopkach z tego tagu i te "setki partnerów" mogą nic nie znaczyć jak ktoś jest w środeczku przeświadczony o swojej głębokiej wadliwości.
  • Odpowiedz
@bobsley33 ktoś by się znalazł, ale babom w przeciwieństwie do facetów nie zależy na wyglądzie czy ruchaniu, baba chce partnera do związku, z pasującym charakterem. Więc nie ma znaczenia że miałaby jakichś zjebów na pęczki, którzy chcieliby tylko wyruchac na raz
  • Odpowiedz