FeyNiX FeyNiX 25.05.2025, 21:33:51 2 + Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść
FeyNiX FeyNiX 25.05.2025, 21:34:51 via Wykop 0 + Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść
FeyNiX FeyNiX 25.05.2025, 21:41:22 via Wykop 0 + @pendzoncy_jez: lepiej Alfons niż tęczowy pederasta, propaganda i tak wam zdechnie a szansa na wczesne wybory. Ale przynajmniej trolle się uaktywniają
JemKredki1983 JemKredki1983 25.05.2025, 22:23:32 via Wykop 8 + @FeyNiX: trzeba być niezłym debilem żeby wybierać chuligana, alfonsa, sutenera, kłamce... a ja dalej tylko o nawrockim. Zdecydowanie wole Trzaskowskiego
drzewko94 drzewko94 25.05.2025, 22:40:22 via iOS 4 + @FeyNiX jeszcze sobie szmaciarze przywłaszczają symbol PW. Obrzydliwe gnidy. #bylenienawrocki
Nolimit Nolimit 25.05.2025, 23:38:31 via Wypiek 0 + @FeyNiX wy narodowe lewaki zawłaszczycie nawet piękny symbol Polski Walczącej, wstyd
Wpis z mikrobloga
Skopiuj link
Skopiuj link