Wpis z mikrobloga

@powrut_krula: gdzie ty mieszkasz żę ludzie chwalą się chodzeniem do mcdonalda? Dla mnie to wstyd osobiście, ulegniecie goyslopowi. Jakaś ostra Polska B zakompleksiona, aż mi sie wierzyc nie chce ze cos takiego istnieje
  • Odpowiedz