Aktywne Wpisy
lyncz +183
TL;DR:
Pamiętacie moją nówkę sztukę Konę, która zdechła po 700 km, a krakowskie ASO potrzebowało 2 tygodni na ściągnięcie akumulatora? Dziś rano zadzwonili: "Naprawione, można odbierać!". Urwałem się z roboty, przedzierałem przez zakorkowany Kraków ponad godzinę. Odbieram auto, wyjeżdżam za bramę serwisu i... na deskę wjeżdża czerwona ikona braku ładowania xD. Wrócili do punktu wyjścia. Rzuciłem im kluczykami na blat, zrównałem ich procedury z ziemią i zostawiłem tam ten złom.
Wersja dla koneserów korpo-absurdu:
Mirki,
Pamiętacie moją nówkę sztukę Konę, która zdechła po 700 km, a krakowskie ASO potrzebowało 2 tygodni na ściągnięcie akumulatora? Dziś rano zadzwonili: "Naprawione, można odbierać!". Urwałem się z roboty, przedzierałem przez zakorkowany Kraków ponad godzinę. Odbieram auto, wyjeżdżam za bramę serwisu i... na deskę wjeżdża czerwona ikona braku ładowania xD. Wrócili do punktu wyjścia. Rzuciłem im kluczykami na blat, zrównałem ich procedury z ziemią i zostawiłem tam ten złom.
Wersja dla koneserów korpo-absurdu:
Mirki,

dariusz44 +62
#gielda
Wiecie co mi r---------a głowę? To że taki pionek jak jak ma włożone prawie 100k USD w akcje takiego majkrosofta. Wiadomo że na minus, ale nie o to.
Ja, zwykły Darek, mam k---a prawie 400k PLN w akcjach jednej spółki.
W portfelu prawie milion.
Ja, zwykły chłopak z bloku, który pierwsze firmowe buty miał mając lat 16. Jakieś converese’y. A teraz mam takich butów szafę. I wszytko.
Mózg r-------y.
Wiecie co mi r---------a głowę? To że taki pionek jak jak ma włożone prawie 100k USD w akcje takiego majkrosofta. Wiadomo że na minus, ale nie o to.
Ja, zwykły Darek, mam k---a prawie 400k PLN w akcjach jednej spółki.
W portfelu prawie milion.
Ja, zwykły chłopak z bloku, który pierwsze firmowe buty miał mając lat 16. Jakieś converese’y. A teraz mam takich butów szafę. I wszytko.
Mózg r-------y.





Chętnie se porównam główne zarzuty do kandydatów
Głosuje się nie na kandydata, a na partie, która wystawiła kandydata, czyli PO vs PIS, podoba Ci się bardziej to co robi PIS - głosujesz na Nawrockiego, to co PO - Trzaskowskiego, dlatego
Poprostu śmieszy mnie jak pan Enzo nagina rzeczywistosc i robi arkę Gdynię z logiki
Tylko to
NIE MA DOWODÓW ZE PIS WYSTAWIL ZWYKLEGO PRZESTEPCE NA KANDYDATA
POWTARZAM NIE MA
Nazwałbym to gora co aferka
Nie to co posiadanie kryminalnej przeszłości jako kandydat na najważniejsze stanowisko w państwie Polskim ( ͡º ͜ʖ͡º)
źródło: Screenshot_20250523_085234_Chrome
PobierzCzy masz dowody ze walczyłeś?
To, że ktoś był przestępca upoważnia kogokolwiek do w-------a go na mieszkanie? Nie.
Środowiska kibolskie napiersalajace się na ustawkach to fajni goście, zwłaszcza w latach 00' gdzie mijając takich miałeś gwarantowaną zadymę, wystarczyło że pojawiles się nie na swoim osiedlu?
Nikt nikomu nie broni palić ani żuć gum nikotynowych, wygląda to