Wpis z mikrobloga

@EnzoMolinari: No, z tym opiekowaniem się Jerzym do końca życia, to Nawrocki chyba nie pomyślał, opieka całodobowa gościa, który nie siedzi w dpsie, a w swoim mieszkaniu kosztowałaby pewnie tyle co pół kawalerki w ciągu roku xD
Głosuje się nie na kandydata, a na partie, która wystawiła kandydata, czyli PO vs PIS, podoba Ci się bardziej to co robi PIS - głosujesz na Nawrockiego, to co PO - Trzaskowskiego, dlatego
  • Odpowiedz
@Acapulco420 ale co ty chcesz wiedzieć? Chcesz sie utożsamiać z sutenerem alfonsem i ustawkowiczem ktory sie z tym nie kryje i ma kontakty z gangusami prosze bardzo jesli potrzebujesz zeby Cie namawiac do glosowania na drugiego kandydata to problem jest w tobie bo twoja rzeczywistosc jest zaklamana i patologiczna, bedzie wam wstyd jak ten prostak z wyuczonymi tekscikami i nie potrafiacy sie wyslowic ni po angielsku i ni po polsku rowniez,
  • Odpowiedz
@EnzoMolinari problem w tym, że jakby to wszystko było "przewinieniami" Trzaskowskiego, to twój przekaz byłby o 180° inny i zamiast bagatelizować to byś dramatyzował że trzask jest skończony i jak można głosować na takiego kogoś xD
  • Odpowiedz
@EnzoMolinari No nawet pis zapomnial o tej aferze raz dwa
Nazwałbym to gora co aferka
Nie to co posiadanie kryminalnej przeszłości jako kandydat na najważniejsze stanowisko w państwie Polskim ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Amf3niak: Alfons i sutener. Czyli twierdzisz, że był alfoncem i sutenerem, zarabiał bardzo duże pieniądze na tym(tak wyglądają realia w tej branży), ale postanowił to rzucić, pójść na studia dzienne i zostać historykiem z pensją poniżej średniej krajowej? Serio to Twój tok myślenia?
  • Odpowiedz
  • 1
@EnzoMolinari ale tu nie trzeba żadnej kampanii, bo bez podkoloryzowania faktów czarno na białym widać, że przeszłość Nawrockiego to syf.
To, że ktoś był przestępca upoważnia kogokolwiek do w-------a go na mieszkanie? Nie.
Środowiska kibolskie napiersalajace się na ustawkach to fajni goście, zwłaszcza w latach 00' gdzie mijając takich miałeś gwarantowaną zadymę, wystarczyło że pojawiles się nie na swoim osiedlu?
Nikt nikomu nie broni palić ani żuć gum nikotynowych, wygląda to
  • Odpowiedz
@notBart a ty potrzebujesz moich argumentow do czegokolwiek? Przeciez takiego betonu jak ty sie do niczego nie przekona, dla was najwazniejsze ze ByleNieTrzaskowski, najwazniejsze ze to bedzie prawila mordeczka co bedzie pro marszo niepodleglosciowa, zajebiscie serio
  • Odpowiedz