Wpis z mikrobloga

kwale w #f1 to nuda jak c--j, 10 minut wyjeżdżania paliwa, 5 minut kwalifikacji... niech już zmienią ten format na sprint quali albo co innego bo to nuda jest
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach