Wpis z mikrobloga

@Profanumopus: Tak jak myślałem, kierownica. A potem taki leser będzie płakał że na przejeździe kolejowym w auto z-----ł, zamiast kierować i ominąć to w telefonie siedział...
  • Odpowiedz
Do prywaciarzy nigdy nie pójdę, nawet za 15k. Wolę kończyć i wracać od razu do piwnicy.


@Profanumopus: jakbyś dobrego prywaciarza poszukał to byś miał rano takse spod domu pod samą lokomotywę, po robocie tak samo kierowca zabiera autem ze stacji i zawozi pod same drzwi piwnicy. Zero czekania na pociąg powrotny czy szukania podrzutki luzakiem czy towarem, a trasy z noclegiem w hotelu to może raz w miesiącu tak w
  • Odpowiedz
Jak masz ochotę zapierdzielać dzień i noc 100-160 km/h to IC... z tym, że są spore szanse na opóźnienia i kombinowanie z godzinami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z KW to też słyszałem tak jak kolega wyżej pisał - czasem ciężko do domu wrócić.
  • Odpowiedz
@Profanumopus: manewry cargo regularne godziny pracy koło 6000 na łapkę
Kolprem 8000
Ctl/lotos 10k w górę
Icki koło 8000/9000 ale największą odpowiedzialność
Plk
Nastawniczy 5000
Dyżurny 6000-8000 zależności od nastawni
  • Odpowiedz