Aktywne Wpisy


PorzeczkowySok +17
mam sb pitce urodzinową i pepsi też
chciałem na środku świeczkę wbić, pasowałaby, ale za późno na ten pomysł wpadłem i nie kupiłem, za rok może się uda, chyba, że lepsze urodziny będą
chciałem na środku świeczkę wbić, pasowałaby, ale za późno na ten pomysł wpadłem i nie kupiłem, za rok może się uda, chyba, że lepsze urodziny będą
źródło: IMG_20260510_021601006_HDR
Pobierz





P. S. też chciałem iść na maszynistę, niestety z powodów zdrowotnych musiałem odpuścić i zostałem pilotem ;-)
@Profanumopus: jakbyś dobrego prywaciarza poszukał to byś miał rano takse spod domu pod samą lokomotywę, po robocie tak samo kierowca zabiera autem ze stacji i zawozi pod same drzwi piwnicy. Zero czekania na pociąg powrotny czy szukania podrzutki luzakiem czy towarem, a trasy z noclegiem w hotelu to może raz w miesiącu tak w
Z KW to też słyszałem tak jak kolega wyżej pisał - czasem ciężko do domu wrócić.
Kolprem 8000
Ctl/lotos 10k w górę
Icki koło 8000/9000 ale największą odpowiedzialność
Plk
Nastawniczy 5000
Dyżurny 6000-8000 zależności od nastawni