Wpis z mikrobloga

  • 0
@ChillExecutiveOfficer: Mamy 2025 rok już nie wygłupiaj się głuptasie, możesz użyc opcji szukajki. A potem możesz spokojnie copeowac do dobranocki, aaa sory zapomniałem, że jesteś wyjątkowy i całe szczęście, że nawet nie wiesz, kto to jest. Trzymaj ramę.
  • Odpowiedz