Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@why1sthat: Trochę logiki w tym jest, ale co to za różnia czy 2 lata teraz czy 2 lata później? Bo z tą logiką, to jak rafałek będzie, to PO ma pełnie władzy przez 2 lata, potem 2 lata bez (jakby pis wygrał sejm w następnym wyborach). W sumie nie wiem co gorsze.
Boję się, że PO przepchnie jakieś imigranckie ustawy, zmieni ustawe o bronii i amunicji i inne cuckoldctwo.
  • Odpowiedz
  • 0
a jak w 2027 pis i konfa przejmą władze to wtedy będzie ok

Nie będzie, ale skąd masz tę pewność, że tak będzie?

Ludzie jednak wybrali KO.
  • Odpowiedz
@megucchi doskonale wiesz jaki jest stosunek ludzi do obecnego rzadu. Rzad konfopis jest prawie pewny. Lepiej jest miec pelnie wladzy przez 4 lata czy 2? Gdyby jeszcze nawrocki byl dobrym kandydatem, a przeciesz widzisz ci to za typ.
  • Odpowiedz