Wpis z mikrobloga

Nikt mnie bardziej nie przekonał do głosowania na Trzaskowskiego niż Nawrocki.


@Zakrentas: najsmutniejsze jest to, że kolejny raz nie będę głosował za kimś, ale przeciwko.... Nie chcę Trzaskowskiego w pałacu, ale jeszcze bardziej nie chcę tam widzieć Nawrockiego.
  • Odpowiedz