Wpis z mikrobloga

#obwodnica dopiero co oddali do użytku obwodnicę Zawiercie a wjazd i wyjazd z niej przy Fugasówce zakorkowany.Jest gorzej niż było.Oj inżynierowie się nie sprawdzili.Tak myślałem że to wał żeby przewalić kasę.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach