Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Snuff u mnie w komisji jest baba taka mocno związaną z nieprzypadkową partią, lvl75 co ma tam od rana tętno 200 i od rana na speedzie, jak to przeżyje to szok, co wybory mówi że to jej ostatnie
  • Odpowiedz
@Snuff: jeśli są nieustannie nakręcani jak katarynki - atmosfera konfrontacji, przejęcia, ciągle negatywna, oburzająca i nienawistna retoryka, już zaraz już za chwilę się zacznie... to nie bez znaczenia dla zdrowia, a niewiele trzeba w podeszłym wieku. Kto ma starszą rodzinę gdzieś na prowincji to widzi jak się unoszą i przejmują nawet przy zwykłym stole.
  • Odpowiedz
  • 0
@prawda_w_moskwie: No właśnie...
Oglądałem debaty, byłem głosować, ale podchodzę do tego z dużym dystansem i dlatego nie dowierzam, że można tak żyć polityką, że odbija się to na zdrowiu.
Mam nadzieję że na starość znajdę sobie jakieś hobby, żeby nie żyć polityką :-D
  • Odpowiedz