Wpis z mikrobloga

Cześć,
Myślę nad jakimś 125 na lekki teren. Nie mam A i nie planuję dopóki nie zobaczę czy w ogóle mi się to podoba.
Myślałem nad Beta RR 125, znalazłem dwa w okolicy i nie mam pojęcia na co zwracać uwagę przy oględzinach.
https://www.olx.pl/d/oferta/beta-rr-125-4t-rok-2016-nowa-cena-CID5-ID15GgIW.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=5
https://www.olx.pl/d/oferta/beta-rr-125lc-2015r-a1-b-CID5-ID15DJn5.html?reason=ip%7Ccool_rec_platform

Możecie podpowiedzić co o tym sądzicie. Wiem że ocena na podstawie ogłoszenia jest mało warta ale może komuś bardziej doświadczonemu coś już rzuci się w oczy.
#motocykle #enduro #motocross #motoryzacja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mbaa na lekki teren nie jest ci potrzebny cross xd jak chcesz lekki teren to wynajmij sobie jakiegoś Junaka-advwannabe 125 z wypożyczalni na weekend i sprawdź czy ci się podoba. Chyba że chcesz walić po lasach enduro lub na torach mx to prawko i tak ci nie potrzebne xD
  • Odpowiedz
@Mbaa: Taka beta będzie dobrym wyborem na początek do lekkiego terenu, żeby zobaczyć czy ci się to podoba. Motocykl jest dość słaby (w terenie moc nie jest tak ważna) i mięciutki, więc będzie dość wygodny. Dodatkowo nie wymaga wiele pod względem eksploatacji, bo silnik sam w sobie nie jest wyżyłowany, więc ot. wymiana oleju dwa-trzy razy w sezonie i będzie zadowolony. Przy oględzinach musisz zwrócić uwagę na wszystko, bo największą
  • Odpowiedz