Wpis z mikrobloga

Mirki z doświadczeniem kupowania na alie. Jak tam jest z czasem oczekiwania na wysyłkę? Zamówienie ma status Awaiting Shipment i leci sobie jakiś czas. Sprzedający nie wysłał mi towaru, niedługo zegar się skończy czyli automatycznie zamówienie zostanie anulowane jeśli do tego czasu towar nie wyjdzie? Zależało mi na szybkiej wysyłce a tu chinol leci sobie w kulki i chyba czeka na ostatnią chwilę. Komentarze ma niby dobre ( z tego miesiąca 350 pozytywnych) ale są też negatywne (ok 25) dotyczące właśnie tego że nie wysłał towaru lub potrafił go wysłać dopiero po miesiącu. Na towarze zależało mi by dotarł w miarę szybko, warto byłoby teraz anulować zamówienie (jak wtedy z powrotem kasy? ) i kupować u kogoś innego?

#aliexpress
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Scorpio412: Mam na myśli max miesiąc a nie np 3 (widziałem i takie terminy w komentarzach). Niedawno zamówiłem jedną paczkę z chin z tym że nie ali tylko zwykły sklep-zamówiona 14.05 dzisiaj jest w warszawie. W lutym też miałem pakę (też nie z ali) i po ok 25 dniach miałem ją w łapie. Więc da się jeśli trafi się na odpowiedni sklep/sprzedawcę.
  • Odpowiedz
@thewickerman88: jak będziesz chciał anulować to od razu ci da nr sledzenia, nawet fałszywy,

proponuje ci poczytać forum telchina.pl to się dowiesz wszystkiego o ali, w tym jak nie stracić na zwrocie pieniędzy.
  • Odpowiedz