Wpis z mikrobloga

Cześć Mircy. Pytanie spod tagu #budowadomu #budownictwo #budujzwykopem . Mam dom naciągnięty siatka z klejem, chcę na to dać imitacje klinkieru https://youtu.be/p9weNNAQ09E?si=DTeP_kbdUMjN8UD2 jak w linku. Mierzył się ktoś kiedyś z podobnym system wykończenia elewacji?
Droga to impreza a w necie brak opinii na temat trwałości.
Help ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chrupek_kukurydziany: mam umiarkowane zaufanie do okładzin klejonych na elewację. Jak jest wszystko zrobione top - to jest ok. U mnie w jednym miejscu źle zaizolowali od ziemi i podciągało wilgoć. Tynk strukturalny łatwo naprawić, okładziny w płytek ciągną wilgoć do góry i odłażą całymi płatami.
  • Odpowiedz
@chrupek_kukurydziany mnie najbardziej zastanawia dlaczego producent nie umieszcza na stronie żadnego DWU/KDWU z właściwościami tej okładziny. Skoro nie umieszcza to pewnie nie ma się czym pochwalić i za nic jako producent nie odpowiada.
  • Odpowiedz