Wpis z mikrobloga

U mnie jest taki problem ze "wychodzę" na miasto i mam jakiś kontakt z ludźmi ale to dla mnie za mało! Chcę z tego miasta wrocić z różową i się z nią kochać i nic z tego nie wychodzi!!!
  • Odpowiedz