Wpis z mikrobloga

a ja wolę siedzieć w domu, praca to zło


@kopek: rozsądne, tak długo jak to nie ty płacisz za ten dom XD
Jak masz kredyt albo wynajem, to przedłużający się okres bez pracy jest jednym z najgorszych w życiu, możesz mieć kij wie jaką poduszkę, świadomość że przez kolejny miesiąc tracisz oszczędności i nie wiesz kiedy w końcu coś znajdziesz jest dobijający.
  • Odpowiedz