Wpis z mikrobloga

#debata specjalnie najpierw dali bzdury z NATO i teraz nagle z kapelusza wyciągają zasadę że już nie można pytać Nawrockiego drugi raz. Fajnie przygotowana debata, taka niezależna
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach