Wpis z mikrobloga

#debata a o czym mógł Nawrocki rozmawiać ze staruszkiem w zajebistym białym domu o dużym metrażu? Nie wiem choć się domyślam xD

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach