Aktywne Wpisy

#konfitura #samochodza @konfitura_w_akcji
Jeśli nie rozumiecie dlaczego, niektórzy jak ja, nie przepadają za panem konfiturą oraz jego jeszcze bardziej dożartym koleżką i tym czymś, co tam ostatnio pyskuje w filmiku jak nawiedzone, to wyjaśniam.
Mamy ostatni filmik, Wiertnicza 76 w Warszawie.
Widać wyraźnie, że rodzice nie mają tam jak zostawić samochodu bez naginania prawa. Albo muszą zostawić na podjeździe, blokując wyjazd z bramy sąsiada, albo mają tylko wjazd w
Jeśli nie rozumiecie dlaczego, niektórzy jak ja, nie przepadają za panem konfiturą oraz jego jeszcze bardziej dożartym koleżką i tym czymś, co tam ostatnio pyskuje w filmiku jak nawiedzone, to wyjaśniam.
Mamy ostatni filmik, Wiertnicza 76 w Warszawie.
Widać wyraźnie, że rodzice nie mają tam jak zostawić samochodu bez naginania prawa. Albo muszą zostawić na podjeździe, blokując wyjazd z bramy sąsiada, albo mają tylko wjazd w
źródło: obraz
Pobierz
cojaturobiedokunedzy +141
Post bez jadu czy pretencji, ale jak tak sobie rozmyslam, to ta zbiórka pokazuje ile znaczą firmy lokalne, że gdy przychodzi co do czego to trzeba stawiać na patriotyzm gospodarczy, nie ma tam Apple, Google czy Microsofta, nie ma Jeronimo Martins, ale jest WK Dzik jest XTB jest Inpost jest Budimex
#gielda #latwogang
#gielda #latwogang




Ciekawe kiedy deweloperuchy zaczną bezpośrednio dzwonić do gabinetów z desperacji.
#nieruchomosci
źródło: att.x7PQsgm38JJLX8g0AaVOArHDnnIKL1s9AiBk1CNHeno
Pobierz@cartman_troll: Tak już wiedzę te tłumy na ulicach xD
@cartman_troll: nie muszą być na b2b, po prostu się rejestrują do vat, każdy może.
odliczenie vat powoduje, że muszą wynajmować z vatem, jeśli tego nie będą robić to US się bardzo łatwo o to upomni z odsetkami (już to robi)
po 10 latach mogą przepisać mieszkanie na majątek prywatny (bez oddawania żadnych podatków)
To jeszcze kwestia czy to lokale są mieszkalne czy tylko
Komentarz usunięty przez moderatora
źródło: spw
Pobierz@Hmrogrz: programiści są na to odporni, oni odpowiedzą "po co mi mieszkanie, mieszkam z mamą która mi pierze gacie, gotuje i tylko się dorzucam do czynszu" i deweloperuch zaorany xD