Wpis z mikrobloga

Coś czuję że będzie Jan Paweł III - droga środka pomiędzy Franciszkiem i Benedyktem, a jednocześnie kontynuacja myśli JP2
#papiez
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach